Oțel beton și-o Stea(ua) de tinichea
iulie 18, 2011 in Competiții
Oțelul ia Supercupa. Mi se pare logic că doar e campioana la zi. După cucerirea titlului, gălățenii pun mâna și pe cel de-al doilea trofeu din istoria clubului de la Dunăre. Dacă Oțelul a arătat o apărare beton, determinare și o bună organizare a jocului, Steaua ne-a oferit o evoluție haotică. Deși au avut posesia, „roș-albaștrii” sunt departe de ceea ce înseamnă spiritul și istoria Stelei, iar în atac au fost zero barat. O Stea(ua) cu „străluciri” de tinichea. Din păcate! Read the rest of this entry →




















Follow Me