Hai România!
septembrie 6, 2011 in EURO 2012
Uite că a dat Dumnezeu și mergem la meci în teatrul viselor noastre, „Arena Națională”. Mai trebuie să avem și echipă. Important însă rămâne evenimentul din această seară. Cu Franța pe post de regină invitată la balul de deschidere. Pare imposibilă victoria „tricolorilor” dar se poate obține cu dăruire, curaj și tupeu. Ei au vedete de sute de milioane de euro, noi un grup unit. Forța colectivului este mai importantă decât valoarea individuală a jucătorilor. Hai România! Read the rest of this entry →





















Follow Me