Speriaţi de „diavoli”
octombrie 19, 2011 in Liga Campionilor
„Oţelarii” au pierdut ca fraierii. Două penalty-uri stupide au înclinat balanţa în favoarea lui Manchester United. Henţul de curtea şcolii comis de Sergiu Costin şi faultul copilăresc făcut de Antal, în careu, au trădat frica de „diavoli”. Asta după ce în prima repriză gălăţenii şi-au depăşit cu mult condiţia. Nu au ţinut cont de spectatorii veniţi să vadă pe Manchester şi au jucat onorabil. Măcar au arătat că vor, că pot. Dacă Sir Alex Fergusson i-a lăudat înseamnă ceva. Chiar dacă a făcut-o din diplomaţie… 🙂 Read the rest of this entry →




















Follow Me