Gata, s-a terminat!
februarie 26, 2010 in Liga Europa
Drumul european al Unirii Urziceni a luat sfarsit joi seara, in Ghencea. Nu oricum, ci in fata a peste 25.000 de spectatori care au tinut sa ramana in tribune pana la fluierul de final. Chiar si la 1-3. Din respect pentru Liverpool, fara doar si poate echipa mai buna, dar in special pentru a-i aplauda pe ialomiteni. Pentru curaj, pentru performante, pentru atitudine. Aplauze si pentru „You’ll Never Walk Alone”… Visul frumos s-a terminat! Read the rest of this entry →






Follow Me