Pledoarie pentru fotbal
aprilie 14, 2010 in Cupa României
De mult nu am mai avut parte de o seara asa de frumoasa in Cupa Romaniei. CFR si Dinamo ne-au oferit un retur de semifinala la standarde europene. Spectacol in tribune, faze de poarta, ratari incredibile, goluri in inferioritate numerica, penalty neacordat, parade senzationale in poarta etc. Intr-un cuvant, de toate pentru toti. O semifinala cu doua castigatoare, insa, pentru finala de la Iasi, pe 26 mai, va merge doar CFR-ul! Read the rest of this entry →






Follow Me