Alo, sunt eu, „Picasso”…
mai 26, 2010 in Superliga
„Alo, alo, sunt iarasi eu Picasso / Ti-am dat beep si sunt voinic / Dar sa stii nu-ti cer nimic”… De la bip-urile din melodia „Dragostea din tei”, a trupei O-Zone, pana la presupusele mesaje trimise de Dorinel Munteanu patronului Universitatii Craiova, Adrian Mititelu, este, deocamdata, doar jocul imaginatiei si al declaratiilor. Si totusi, ceea ce parea la un moment dat o gluma proasta a devenit subiect de prima pagina. Read the rest of this entry →






Follow Me