Mulțumim, Tătărușanu! :)
februarie 26, 2012 in Special
Titlul nu-mi aparține. A fost ideea unui stelist supărat. Inițial, mi se părea o ironie exagerată. Acum, după dezvăluirile din ultimele zile despre portarul Tătărușanu, m-am răzgândit. Dincolo de faptul că și-a bătut joc de Steaua în dubla cu Twente, declarațiile la adresa unei foste glorii cum este Helmuth Duckadam și comportamentul iresponsabil față de antrenorul Ilie Stan îl descalifică total. Cu astfel de gărgăuni în cap și ifose de vedetă în devenire, Tătărușanu nu va ajunge nici în vecii vecilor printre marii portarii ai Românei. Mai nou am aflat că la antrenamentele Stelei îl ironiza și pe Dumitru Costică, antrenorul cu portarii. Tătă, cine te crezi? Un răspuns pe care suporterii „roș-albaștrilor” îl tot așteaptă de ceva vreme. Va veni vreodată? Read the rest of this entry →




















Follow Me