Mandrie si prejudecata
noiembrie 7, 2009 in Liga Europa
Mi-aduc aminte de prima seara petrecuta de echipele românesti in Liga Europa. Poli Timisoara reusea un egal de lux la Amsterdam, 0-0, pe terenul lui Ajax. Dinamo continua miracolul de la Liberec si castiga cu 1-0 in fief-ul austriecilor de la Sturm Graz. CFR Cluj pleca si ea tare, cu un 2-0 in Gruia contra danezilor de la FC Copenhaga. Doar Steaua nu s-a inscris in starea aceea pozitiva si a remizat cu Sheriff Tiraspol, 0-0 in Ghencea. Suficient insa pentru iluzii. Read the rest of this entry →






Follow Me