Hai la meci!

mai 3, 2013 in Superliga

Jucătorii Stelei așteaptă să se bucure pentru titlul cu numărul 24. Uneori, așteptarea e mai grea decât reușita în sine!

Jucătorii Stelei așteaptă să se bucure pentru titlul cu numărul 24. Uneori, așteptarea este mai grea decât reușita în sine!

Mirosul de cozonaci cu nucă și rumoarea din piețe ne aduc aminte că nu mai este mult până la marea sărbătoare de Paște. Afară e soare și frumos. Lumea se bucură de viață și caută să-și rezolve ultimele detalii pentru pregătirea de Înviere. Avem și fotbal. Uite că ne pasă de acest sport deși ne produce supărări pe bandă rulantă. Astăzi, pe „Arena Națională”, de la ora 19:45, se joacă Steaua – Pandurii. Meci tare. În cazul „roș-albaștrilor”, cam cu titlul pe masă. O partidă de văzut. Începe odată cu apusul soarelui, seara e destul de răcoare, iar pe deasupra ne mai mișcăm un pic. Pur și simplu, o seară de fotbal live. Hai la meci! Read the rest of this entry →